Cennik - Zamów produkt Opis produktu Makiety do pobrania

Określ parametry 1

Opcje produktu

Tryb oraz nakład 2

Standard Express
ilość (ilość sztuk) cena netto (cena brutto) cena netto (cena brutto)
10 ---
20 ---
30 ---
40 ---
50 ---
60 ---
70 ---
80 ---
90 ---
100 ---
150 ---
200 ---
250 ---
300 ---
350 ---
400 ---
450 ---
500 ---
750 ---
1000 ---
1500 ---
2000 ---
2500 ---
3000 ---
4000 ---
5000 ---

Zamów produkt 3

Cena:
Nakład (szt) ---
Cena netto (cena brutto) ---
Wysyłka od ---
Do zapłaty (brutto) ---

wysyłka Gratis na terenie Polski od 200 zł netto

Wysyłka
Typ ---
Wysyłka w ciągu (dni robocze)

---

Szacowana data wysyłki ---

* przy akceptacji plików w dniu dzisiejszym do godziny 14:00

Szacowany termin wysyłki

(* przy akceptacji plików w dniu dzisiejszym do godziny 14:00) Szacowany termin dostawy

Drukowanie plakatów – tylko w drukarni Polish Druk

Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek działalność artystyczną bez wykorzystania plakatów. To plakaty zachęcają do wzięcia udziału w koncercie, imprezie muzycznej czy festiwalu. To z plakatów dowiadujemy się, gdzie odbędzie się interesujący spektakl teatralny, albo ciekawa wystawa. Za pomocą plakatów zachęca się także ludzi do przyjścia na obchody jakiegoś święta. Plakaty informują także o ważnych wydarzeniach, zachęcają do głosowania w wyborach na określoną osobę, zachęcają, zniechęcają, informują i przestrzegają.

Plakaty są także doskonałą i przede wszystkim tanią formą skutecznej reklamy dla wielu firm, dlatego nie wolno jej zaniedbywać w codziennej działalności.

Bez względu na to, czy jesteście Państwo organizatorem koncertów, imprez, czy chcecie się Państwo reklamować czy też brać udział w wyborach – drukarnia Polish Druk jest najlepszym miejscem do drukowania plakatów. Mamy bardzo atrakcyjne ceny, drukujemy na atrakcyjnym papierze kredowym i realizujemy zlecenia w czterech najpopularniejszych rozmiarach A3, A2, B3 i B2. Realizujemy także niewielkie zamówienia – już od dziesięciu sztuk!

Pobierz makiety

Spad

Spad jest to obszar druku, o który należy powiększyć nasz projekt, wychodzący poza krawędź ostatecznej publikacji (format netto). Zastosowanie spadów daje gwarancje, że obszar druku będzie dochodził do samej krawędzi po przycięciu arkusza. We wszystkich projektach niezależnie od rodzaju i typu produktu, spad powinien wynosić minimum 3mm (może być większy).

Margines wewnętrzny

W każdym projekcie przesłanym do drukarni PolishDruk.pl, należy uwzględnić  wewnętrzny margines bezpieczeństwa, w którym nie należy umieszczać ważnych elementów. Jest on niezbędny gdyż podczas procesu cięcia arkusza do końcowego formatu, mogą wystąpić niewielkie przesunięcia wynikające z technologii, w efekcie czego owe ważne elementy mogą zostać obcięte. Bezpieczny margines wewnętrzny dla wszystkich projektów drukowanych w naszej drukarni wynosi minimum 3mm (może być większy).

Pliki

Powinny być dostarczone tylko w formacie PDF, JPG lub TIF

Z projektu należy usunąć wszystkie linie i elementy z makiety. Makieta służy jako pomoc przy zaprojektowaniu i nie należy jej umieszczać na projekcie