Cennik - Zamów produkt Opis produktu Makiety do pobrania

Określ parametry 1

Opcje produktu

Tryb oraz nakład 2

Standard Express
ilość (ilość sztuk) cena netto (cena brutto) cena netto (cena brutto)
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
150
200
250
300
350
400
450
500

Zamów produkt 3

Cena:
Nakład (szt) ---
Cena netto (cena brutto) ---
Wysyłka od ---
Do zapłaty (brutto) ---

wysyłka Gratis na terenie Polski od 200 zł netto

Wysyłka
Typ ---
Wysyłka w ciągu (dni robocze)

---

Szacowana data wysyłki ---

* przy akceptacji plików w dniu dzisiejszym do godziny 14:00

Szacowany termin wysyłki

(* przy akceptacji plików w dniu dzisiejszym do godziny 14:00) Szacowany termin dostawy

 

Jeśli poszukujecie Państwo  teczek  lub  segregatorów  reklamowych, drukarnia PolishDruk z Bydgoszczy jest najlepszym miejscem do realizacji Państwa zamówienia.

 

Oferujemy profesjonalny druk teczek na pięknym kredowym papierze lub na kartonach o wysokiej gramaturze. Wydrukowane w ten sposób teczki ofertowe i reklamowe, opatrzone logo Państwa firmy, albo najważniejszymi informacjami na temat Państwa działalności, z pewnością zrobią ogromne wrażenie na Państwa obecnych i przyszłych kontrahentach. Nasza drukarnia wykonuje teczki, które posiadają specjalną kieszeń na dokumenty oraz dodatkowe wycięcie na wizytówkę. Każda teczka wygląda atrakcyjnie i profesjonalnie.

 

Teczki drukujemy:

 

   od najmniejszych nakładów stosując przy tym technikę druku cyfrowego (z przyklejaną patką),

 po duże ilości stosując druk offestowy (wykorzystując wykrojniki istniejące lub przygotowując indywidualny wykrojnik pod potrzeby Klienta).

 

Wykonujemy również teczki z gumką lub o kształtach innych niż standardowe

 

Segregatory – oklejki drukowane są na papierach 115 g – 170g  dodatkowo zabezpieczane są one lakierem dyspresyjnym lub różnego rodzaju foliami. Gotowe oklejki w odpowiedni sposób okleja się na segregatory dwu lub cztero ringowe.

 

 


Na teczkach możemy zastosować uszlachenienia:

    • Folie: połyskowe, matowe lub soft touch

    • Lakier UV punktowy

    • Lakier UV

    • Tłoczenie

 

 

  

 

Pobierz makiety

Spad

Spad jest to obszar druku, o który należy powiększyć nasz projekt, wychodzący poza krawędź ostatecznej publikacji (format netto). Zastosowanie spadów daje gwarancje, że obszar druku będzie dochodził do samej krawędzi po przycięciu arkusza. We wszystkich projektach niezależnie od rodzaju i typu produktu, spad powinien wynosić minimum 3mm (może być większy).

Margines wewnętrzny

W każdym projekcie przesłanym do drukarni PolishDruk.pl, należy uwzględnić  wewnętrzny margines bezpieczeństwa, w którym nie należy umieszczać ważnych elementów. Jest on niezbędny gdyż podczas procesu cięcia arkusza do końcowego formatu, mogą wystąpić niewielkie przesunięcia wynikające z technologii, w efekcie czego owe ważne elementy mogą zostać obcięte. Bezpieczny margines wewnętrzny dla wszystkich projektów drukowanych w naszej drukarni wynosi minimum 3mm (może być większy).

Pliki

Powinny być dostarczone tylko w formacie PDF, JPG lub TIF

Z projektu należy usunąć wszystkie linie i elementy z makiety. Makieta służy jako pomoc przy zaprojektowaniu i nie należy jej umieszczać na projekcie