Cennik - Zamów produkt Opis produktu Makiety do pobrania

Określ parametry 1

Opcje produktu

Tryb oraz nakład 2

Standard Express
ilość (ilość sztuk) cena netto (cena brutto) cena netto (cena brutto)
25 ---
50 ---
100 ---
150 ---
200 ---
250 ---
300 ---
400 ---
500 ---
600 ---
700 ---
800 ---
900 ---
1000 ---
1500 ---
2000 ---
2500 ---
3000 ---
4000 ---
5000 ---

Zamów produkt 3

Cena:
Nakład (szt) ---
Cena netto (cena brutto) ---
Wysyłka od ---
Do zapłaty (brutto) ---

wysyłka Gratis na terenie Polski od 200 zł netto

Wysyłka
Typ ---
Wysyłka w ciągu (dni robocze)

---

Szacowana data wysyłki ---

* przy akceptacji plików w dniu dzisiejszym do godziny 14:00

Szacowany termin wysyłki

(* przy akceptacji plików w dniu dzisiejszym do godziny 14:00) Szacowany termin dostawy

 

Zastanawiasz się w jaki sposób wzmocnić i utrwalić wizerunek swojej firmy u swoich klientów – wybierz  kalendarze plakatowe .

 

Starannie wykonane, o  najwyższej  jakości wydruku i na doskonałym papierze ,oprawione metalową listwą z zawieszką. Kalendarze plakatowe na cały rok zawisną na ścianach i z pewnością przykują uwagę wielu osób stając się znakomitą metodą promocji Twojej firmy.

 

Oferujemy wydruk kalendarzy listwowanych do formatu  B1 . Kalendarze plakatowe, ścienne posiadają  dwie metalowe listwy z zawieszką  na górze.

Nasi klienci często wybierają kalendarze plakatowe jako jedno z narzędzi promocyjnych własnego biznesu i są zadowoleni z rezultatów takich działań, gdyż każdego roku zamawiają kolejną partię wydruków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarze Plakatowe Polish Druk

Zastanawiasz się w jaki sposób wzmocnić i utrwalić wizerunek swojej firmy u swoich klientów – wybierz kalendarze plakatowe. Starannie wykonane o najwyższejj jakości wydruku i na doskonałym papierze oprawione metalową listwą z zawieszką, kalendarze na cały rok zawisną na ścianach i z pewnością przykują uwagę wielu osób stając się znakomitą metodą promocji Twojej firmy.

Oferujemy wydruk kalendarzy plakatowych do formatu B2. Kalendarze plakatowe, ścienne posiadają dwie listwy metalowe z zawieszką na górze. Nasi klienci często wybierają kalendarze plakatowe jako jedno z narzędzi promocyjnych własnego biznesu i są zadowoleni z rezultatów takich działań, gdyż każdego roku zamawiają kolejną partię wydruków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przystąpienia do projektu. Zamówienie zrealizujemy przez internet i dostarczymy wykonane wydruki we wskazane miejsce.

 

 

 

Pobierz makiety

Spad

Spad jest to obszar druku, o który należy powiększyć nasz projekt, wychodzący poza krawędź ostatecznej publikacji (format netto). Zastosowanie spadów daje gwarancje, że obszar druku będzie dochodził do samej krawędzi po przycięciu arkusza. We wszystkich projektach niezależnie od rodzaju i typu produktu, spad powinien wynosić minimum 3mm (może być większy).

Margines wewnętrzny

W każdym projekcie przesłanym do drukarni PolishDruk.pl, należy uwzględnić  wewnętrzny margines bezpieczeństwa, w którym nie należy umieszczać ważnych elementów. Jest on niezbędny gdyż podczas procesu cięcia arkusza do końcowego formatu, mogą wystąpić niewielkie przesunięcia wynikające z technologii, w efekcie czego owe ważne elementy mogą zostać obcięte. Bezpieczny margines wewnętrzny dla wszystkich projektów drukowanych w naszej drukarni wynosi minimum 3mm (może być większy).

Pliki

Powinny być dostarczone tylko w formacie PDF, JPG lub TIF

Z projektu należy usunąć wszystkie linie i elementy z makiety. Makieta służy jako pomoc przy zaprojektowaniu i nie należy jej umieszczać na projekcie