Informujemy, iż oczekiwane są bardzo duże podwyżki cen papieru. Prosimy o sprawdzanie cen ponieważ cennik na stronie będzie aktualizowany na bieżąco. Informujemy iż terminy realizacji kalendarzy są podawane w przybliżeniu. Z uwagi na sytuację surowcową terminy mogą się wydłużyć

Etykiety

Etykiety  wykonane na podstawie oryginalnych projektów przy użyciu materiałów np. papierów samoporpzylepnych (matowych, połyskowych lub półpołyskowych) oraz  foli samoprzylepnych. 

 

Podstawową rolą etykiet jest zwrócenie uwagi klienta i wyróżnienie towaru na półce, co zapewniają  uszlachetnienia lub unikatowe kształty.

 

Etykiety samoprzylepne na podłożu papierowym mają bardzo szerokie zastosowanie. W zależności od produktu lub branży, w której są wykorzystywane, stosujemy do ich produkcji różne rodzje papierów samoprzylepnych. Posiadają one różne rodaje kleju oraz dodatkowe uszlachetnienia w celu  zabezpieczenia  oraz wydłużenia żywotności oraz atrakcyjności etykiety. W chwili obecnej etykiety drukujemy arkuszowo na maszynach offsetowych oraz cyfrowych od najmniejszej ilości.

Gotowe etykiety są przez nas nacinane i pozostawiane na arkuszach lub wycinane z nacięciem od przodu lub od tyłu w celu łatwieszczego odrywania.