Cennik - Zamów produkt Opis produktu Makiety do pobrania

Określ parametry 1

Opcje produktu

Tryb oraz nakład 2

Standard Express
ilość (ilość sztuk) cena netto (cena brutto) cena netto (cena brutto)
100
200
300
400
500
600
700
800
900
1000
1500
2000
2500
3000
4000
5000

Zamów produkt 3

Cena:
Nakład (szt) ---
Cena netto (cena brutto) ---
Wysyłka od ---
Do zapłaty (brutto) ---

wysyłka Gratis na terenie Polski od 200 zł netto

Wysyłka
Typ ---
Wysyłka w ciągu (dni robocze)

---

Szacowana data wysyłki ---

* przy akceptacji plików w dniu dzisiejszym do godziny 14:00

Szacowany termin wysyłki

(* przy akceptacji plików w dniu dzisiejszym do godziny 14:00) Szacowany termin dostawy

Wizytówki soft touch – premium na rynku wizytówek

Bez wizytówek trudno sobie wyobrazić dziś możliwość działania na jakimkolwiek rynku biznesowym. Wizytówki to sprawdzona i popularna metoda wymiany kontaktów w czasie spotkań biznesowych, w czasie targów czy prezentacji. Teraz można zaskoczyć swoich rozmówców nowym, elitarnym rodzajem wizytówek. To wizytówki soft touch. Prezentują one o wiele większy poziom elegancji, niż wizytówki standardowe.

Na czym polega ich elitarność?Wizytowki soft touch są pokryte specjalną folią aksamitną, która jest bardzo przyjemna w dotyku i przypomina delikatny meszek jak w atłasowej tkaninie. Są nie tylko trwałe (o wiele trwalsze od standardowych), ale również i o wiele piękniejsze. Tym bardziej, że jak w standardowych, mogą mieć nadruk na obu stronach i to pełnokolorowy. Dodatkowo można w takich wizytówkach zaokrąglić rogi, dzięki czemu nie będą miały nigdy załamanych rogów.

Jeśli chcecie Państwo zaskoczyć swoich przyszłych partnerów biznesowych lub klientów, jeśli chcecie się wyróżnić w bardzo pozytywny i elegancki sposób – zapraszamy do drukarni Polish Druk w Bydgoszczy.

Pobierz makiety

Spad

Spad jest to obszar druku, o który należy powiększyć nasz projekt, wychodzący poza krawędź ostatecznej publikacji (format netto). Zastosowanie spadów daje gwarancje, że obszar druku będzie dochodził do samej krawędzi po przycięciu arkusza. We wszystkich projektach niezależnie od rodzaju i typu produktu, spad powinien wynosić minimum 3mm (może być większy).

Margines wewnętrzny

W każdym projekcie przesłanym do drukarni PolishDruk.pl, należy uwzględnić  wewnętrzny margines bezpieczeństwa, w którym nie należy umieszczać ważnych elementów. Jest on niezbędny gdyż podczas procesu cięcia arkusza do końcowego formatu, mogą wystąpić niewielkie przesunięcia wynikające z technologii, w efekcie czego owe ważne elementy mogą zostać obcięte. Bezpieczny margines wewnętrzny dla wszystkich projektów drukowanych w naszej drukarni wynosi minimum 3mm (może być większy).

Pliki

Powinny być dostarczone tylko w formacie PDF, JPG lub TIF

Z projektu należy usunąć wszystkie linie i elementy z makiety. Makieta służy jako pomoc przy zaprojektowaniu i nie należy jej umieszczać na projekcie