Cennik - Zamów produkt Opis produktu Makiety do pobrania

Określ parametry 1

Opcje produktu

Tryb oraz nakład 2

Standard Express
ilość (ilość sztuk) cena netto (cena brutto) cena netto (cena brutto)
250
500
1000
1500
2000
2500
3000
4000
5000

Zamów produkt 3

Cena:
Nakład (szt) ---
Cena netto (cena brutto) ---
Wysyłka od ---
Do zapłaty (brutto) ---

wysyłka Gratis na terenie Polski od 200 zł netto

Wysyłka
Typ ---
Wysyłka w ciągu (dni robocze)

---

Szacowana data wysyłki ---

* przy akceptacji plików w dniu dzisiejszym do godziny 14:00

Szacowany termin wysyłki

(* przy akceptacji plików w dniu dzisiejszym do godziny 14:00) Szacowany termin dostawy

Pomimo tego, że większość ludzi korzysta dziś ze smartfonów, tabletów, komputerów i laptopów, spora część osób nie może obejść się bez kalendarza w tradycyjnej, drukowanej formie.

 

Co ciekawe, nadal wiele osób woli mieć  przy sobie niewielki, czytelny kalendarzyk . I to jest właśnie doskonała szansa dla wszystkich, którzy potrafią odpowiednio wykorzystać nowoczesne techniki reklamowe.

 

Kalendarzyki listkowe to kalendarzyki wielkości karty kredytowej, które można drukować na lepszym papierze, często też powlekanym z zewnątrz folią, przez co stają się one bardziej trwałe. Państwa klienci zyskają niewielką pomoc a Państwo – doskonały nośnik reklamy. Na jednej stronie kalendarzyka nadrukowuje się reklamę firmy, a na drugiej kalendarium. Tak przygotowane kalendarzyki (reklamy) wręcza się swoim  dotychczasowym  i potencjalnym klientom.

 

Kalendarzyki listkowe to niezobowiązujące prezenty, które można kolportować do skrzynek pocztowych, dołączać do korespondencji, rozdawać bezpośrednio w salonach obsługi lub też dołączać do materiałów reklamowych.

 

 

Pobierz makiety

Pobierz kalendariumPodgląd kalendarium

Spad

Spad jest to obszar druku, o który należy powiększyć nasz projekt, wychodzący poza krawędź ostatecznej publikacji (format netto). Zastosowanie spadów daje gwarancje, że obszar druku będzie dochodził do samej krawędzi po przycięciu arkusza. We wszystkich projektach niezależnie od rodzaju i typu produktu, spad powinien wynosić minimum 3mm (może być większy).

Margines wewnętrzny

W każdym projekcie przesłanym do drukarni PolishDruk.pl, należy uwzględnić  wewnętrzny margines bezpieczeństwa, w którym nie należy umieszczać ważnych elementów. Jest on niezbędny gdyż podczas procesu cięcia arkusza do końcowego formatu, mogą wystąpić niewielkie przesunięcia wynikające z technologii, w efekcie czego owe ważne elementy mogą zostać obcięte. Bezpieczny margines wewnętrzny dla wszystkich projektów drukowanych w naszej drukarni wynosi minimum 3mm (może być większy).

Pliki

Powinny być dostarczone tylko w formacie PDF, JPG lub TIF

Z projektu należy usunąć wszystkie linie i elementy z makiety. Makieta służy jako pomoc przy zaprojektowaniu i nie należy jej umieszczać na projekcie