Cennik - Zamów produkt Opis produktu Makiety do pobrania

Określ parametry 1

Opcje produktu

Tryb oraz nakład 2

Standard Express
ilość (ilość sztuk) cena netto (cena brutto) cena netto (cena brutto)
50
100
150
200
250
300
400
500
750
1000
2500
5000
10000
15000
20000
25000
30000
40000
50000
100000

Zamów produkt 3

Cena:
Nakład (szt) ---
Cena netto (cena brutto) ---
Wysyłka od ---
Do zapłaty (brutto) ---

wysyłka Gratis na terenie Polski od 200 zł netto

Wysyłka
Typ ---
Wysyłka w ciągu (dni robocze)

---

Szacowana data wysyłki ---

* przy akceptacji plików w dniu dzisiejszym do godziny 14:00

Szacowany termin wysyłki

(* przy akceptacji plików w dniu dzisiejszym do godziny 14:00) Szacowany termin dostawy

Bydgoska drukarnia Polish Druk oferuje Państwu ulotki w atrakcyjnej cenie

Ulotki to obecnie najpopularniejszy sposób reklamy, doceniany przez każdego przedsiębiorcę. Zwłaszcza small biznes zawdzięcza ulotkom wielu klientów. Ulotki sprawdzają się w każdym mieście.Czy to małe miasteczko, czy duże miasto jak Bydgoszcz – ulotki pozwolą na przyciągnięcie wielu osób do firmy.

Z ulotek korzysta wiele branż biznesu – sklepy, restauracje i pizzerie, salony odzieżowe, salony piękności, firmy ubezpieczeniowe. Ulotki doskonale sprawdzają się, gdy firma chce poinformować potencjalnych klientów, że właśnie rozpoczęła działalność w danym mieście. Ulotki to także świetny sposób na reklamowanie określonego produktu lub usługi, z czego na przykład często korzystają banki, reklamujące w ten sposób poszczególne produkty finansowe. Poza tym można je kolportować na wiele sposobów.

Drogi Przedsiębiorco! Nie zastanawiaj się długo! Profesjonalnie wydrukowane ulotki z pewnością sprawią, że Twoja firma zyska wielu nowych klientów. Jeśli chcesz, aby Twoje ulotki przyciągały wzrok i odniosły sukces, a do tego nie kosztowały drogo – zapraszamy Cię do drukarni Polish Druk.

Pobierz makiety

Spad

Spad jest to obszar druku, o który należy powiększyć nasz projekt, wychodzący poza krawędź ostatecznej publikacji (format netto). Zastosowanie spadów daje gwarancje, że obszar druku będzie dochodził do samej krawędzi po przycięciu arkusza. We wszystkich projektach niezależnie od rodzaju i typu produktu, spad powinien wynosić minimum 3mm (może być większy).

Margines wewnętrzny

W każdym projekcie przesłanym do drukarni PolishDruk.pl, należy uwzględnić  wewnętrzny margines bezpieczeństwa, w którym nie należy umieszczać ważnych elementów. Jest on niezbędny gdyż podczas procesu cięcia arkusza do końcowego formatu, mogą wystąpić niewielkie przesunięcia wynikające z technologii, w efekcie czego owe ważne elementy mogą zostać obcięte. Bezpieczny margines wewnętrzny dla wszystkich projektów drukowanych w naszej drukarni wynosi minimum 3mm (może być większy).

Pliki

Powinny być dostarczone tylko w formacie PDF, JPG lub TIF

Z projektu należy usunąć wszystkie linie i elementy z makiety. Makieta służy jako pomoc przy zaprojektowaniu i nie należy jej umieszczać na projekcie