Strona Główna > Kalendarze z Twoim zdjęciem zrobią furorę wśród rodziny

Kalendarze z Twoim zdjęciem zrobią furorę wśród rodziny

Kalendarze z Twoim zdjęciem zrobią furorę wśród rodziny i znajomych

Powoli dobiega końca 2014 rok, snujemy plany na kolejny, zapisujemy postanowienia, staramy się zorganizować go tak, by był lepszy od właśnie się kończącego. Zapisujemy termin planowanych wakacji, ferii zimowych, ustalamy dni świąteczne, zaznaczamy w kalendarzu urodziny i imieniny członków rodziny i znajomych. Właśnie – kalendarzu, który towarzyszyć nam będzie przez cały kolejny rok. Zadbajmy by był wyjątkowy i w trakcie codziennego oglądania jego stron wywoływał w nas jedynie pozytywne emocje.

Kalendarze już dawno przestały pełnić jedynie użytkowe funkcje, informować czytających o dzisiejszej dacie, przypadających imieninach, świętach, rocznicach. Stały się pełnoprawną dekoracją każdego wnętrza, która dzięki ogromnemu wyborowi wzorów doskonale pasuje zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych aranżacji. Od kilku lat stale rosnącą popularnością cieszą się personalizowane kalendarze wykonywane przy użyciu fotografii dostarczonych drukarniom przez klienta.

Fotokalendarze to doskonały prezent dla przyjaciół i rodziny

Pragniesz upamiętnić wyjątkową uroczystość, zachować na długo szczególne chwile spędzone w gronie rodziny lub znajomych? Fotoklandarze są doskonałym sposobem, by pośród dat i terminów zawrzeć zdjęcia zrobione podczas ostatnich wakacji, spotkań rodzinnych lub portrety najbliższych sercu osób.

Nic nie stoi na przeszkodzie by kalendarz, który zawierać będzie np. zdjęcie całej rodziny podarować najbliższych przy okazji świątecznej kolacji. Taki prezent to gwarancja zadowolenia, pewność wywołania uśmiechu na ustach najbliższych. Będzie doskonałą pamiątką przywołującą na myśl przy każdym spojrzeniu wyjątkowe chwile przedstawione na fotografii bądź moment wręczenia podarku.

Personalizacja wizualna, możliwość wyróżnienia ważnych dat, a nade wszystko dodanie własnych zdjęć, które możemy układać według własnego pomysłu nakładając na nie stylowe filtry to główne zalety fotokalendarzy. Dzięki nim każdy projekt będzie wyjątkowy, unikatowy. Ofiarowując je najbliższym możemy być pewni, że prezent wyróżni się na tle pozostałych, zwróci ich uwagę i sprawi, że będą chcieli jak najszybciej zawiesić go na ścianie we własnym mieszkaniu bądź postawić na biurku w domu lub pracy.

Jak przygotować fotokalendarz?

Firmy drukarskiej zajmujące się wykonywaniem fotokalendarzy zazwyczaj udostępniają specjalne narzędzia, które krok po kroku poprowadzą użytkownika przez proces projektowania. W naszym przypadku udostępniamy Państwu narzędzie online, dzięki któremu w kilku prostych krokach można przygotować, a następnie zlecić wydruk kalendarza z przygotowanymi zdjęciami. Proponujemy Państwu fotokalendarze spiralowane, biurkowe, plakatowe i jednodzielne, które w łatwy sposób można zaprojektować według własnych pomysłów. Dostępne w atrakcyjnych cenach pozwalają na maksymalną personalizację.

Wyróżniaj się personalizując kalendarz

W czasach, gdy trudno wyróżnić się ciekawym wzorem, motywy kalendarzowe są maksymalnie „wyświechtane”, trudno o wyjątkowy design. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą fotokalendarze, które możemy zaprojektować według własnych pomysłów używając zdjęć wykonanych w trakcie wakacji, przy okazji rodzinnych uroczystości lub spotkań ze znajomymi. Nic nie stoi również na przeszkodzie by przy okazji ważnych dat i terminów zamieścić swoje zdjęcia ze ślubu, chrztu dziecka czy wykonane przy innych okolicznościach – wszystko zależy od naszej wyobraźni!