Fotoksiążki

Piękne fotoksiazki – zamiast tradycyjnego albumu ze zdjęciami/

Jeszcze kilka lat temu sprawa była prosta – zdjęcia robiło się aparatem, kliszę oddawało się do wywołania, a wywołane zdjęcia poddawano selekcji i wybrane układano w albumach. Dziś aparaty cyfrowe mają bardzo niewielkie rozmiary i wielkie możliwości, do robienia dobrych jakościowo zdjęć wystarcza przeciętny telefon, a wszystkie dane znajdują się na nośnikach cyfrowych.

Rewolucja objęła także albumy. Zamiast wywoływać zdjęcia, możecie Państwo stworzyć wspaniałe fotoksiążki, o wiele wygodniejsze i praktyczniejsze oraz bardziej eleganckie, niż stare albumy ze zdjęciami. Czym jest fotoksiążka? To spersonalizowany album z wydrukowanymi Państwa zdjęciami w formie książki, oprawiony w specjalną okładkę, który może także zawierać wydrukowane opisy zdjęć czy różne wybrane przez Państwa sentencje. Fotoksiążka to wspaniała pamiątka na całe życie.

Drukarnia Polish Druk z Bydgoszczy to profesjonalne miejsce, w którym możecie Państwo zlecić wykonanie pięknej fotoksiążki, która stanie się jednym z najpiękniejszych albumów, dokumentujących wybrane momenty z Państwa życia.